groshi_bagato

Калуський міськрайонний суд виніс вирок у справі пенсіонерки із Завадки, яка двічі намагалася побити своїх односельців через земельний конфлікт.

 Через кілька місяців, у вересні, перебуваючи поблизу того ж будинку у селі, жінка умисно нанесла ще два удари дерев’яною палицею в область лівої руки. У результаті вже друга “жертва” отримала тілесні ушкодження у вигляді синця у ділянці середньої третини лівого плеча та синця на внутрішній поверхні лівого передпліччя, які відносяться до легких тілесних ушкоджень.

У судовому засіданні обвинувачена свою вину у вчинених кримінальних правопорушеннях не визнала, та пояснила, що протягом тривалого часу перебуває із потерпілими у неприязних відносинах з приводу спірного суміжного землекористування. Між ними часто виникають конфлікти, внаслідок чого, вони спільно ображають один одного нецензурними словами. Чергові конфлікти, стверджує жінка, дійсно були, у травні та вересні. Проте, жодних тілесних ушкоджень потерпілим вона не наносила.

Зібрані по справі докази, все ж довели протилежне. Відтак, вина обвинуваченої у вчинених кримінальних правопорушеннях підтвердилася.

Як з’ясувалося, під час першого епізоду потерпілий був на своєму городі та зробив зауваження пенсіонерці з приводу захоплення його частини земельної ділянки для спорудження фундаменту огорожі. Та — не стерпіда і почала кидати бетонні глиби, одна з яких потрапила чоловікові у ногу.

Іншим разом ця ж жінка штовхнула з велосипеда свою односельчанку, а згодом нанесла їй два удари дерев’яною палицею у ліву руку. Це, зокрема, підтвердили і кілька свідків.

Зважаючи на те, що жінку позитивно характеризували за місцем проживання, а також, що до кримінальної відповідальності вона притягається вперше, суд дещо пом’якшив їй вирок та вирішив, що виправлення і перевиховання обвинуваченої можливі без ізоляції її від суспільства і, що їй слід призначити покарання у вигляді штрафу.

Отож, за побиття односельців жінка заплатить штраф у розмірі п’ятдесяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян, що становить 850 гривень.