burshtyns'ka_tes

«Для компанії питання безпеки праці є пріоритетним, адже люди – найбільша і головна цінність. Дотримання вимог стандарту OHSAS дозволить нам вийти за рамки традиційного розуміння охорони та безпеки праці, систематизувати наші напрацювання в цих питаннях, залучити усіх співробітників від робітників до  керівників у побудову ефективної системи безпеки праці. Після отримання відповідного сертифікату незалежний орган по сертифікації буде щорічно проводити зовнішній аудит на предмет дотримання вимог міжнародних стандартів безпеки», – зазначив генеральний директор ДТЕК Західенерго Андрій Шувар.

При впровадженні стандарту було проведено навчання щодо дотримання міжнародних вимог з безпеки і охорони праці всіх співробітників – від робочого персоналу до керівників підприємств. Система управління охороною праці за стандартом OHSAS спрямована на зниження ризиків травмування персоналу, запобігання нещасних випадків та в кінцевому результаті істотне зменшення кількості виробничих травм.

Усі теплові електростанції в рамках дотримання міжнародного стандарту OHSAS 18001:2007 також посилили вимоги до підрядних організацій, які залучаються до виконання спеціальних робіт. Окремі вимоги зобов’язують  використання  працівниками підрядних організацій спецодягу, спецвзуття, засобів індивідуального захисту, обов’язкового забезпечення власної безпеки та оточуючих при виконанні ремонтних робіт.

Система управління охороною праці відповідно до стандарту OHSAS 18001:2007 – одна з кращих світових практик щодо вдосконалення виробничих процесів і попередження виробничого травматизму. В Україні міжнародні стандарти охорони праці OHSAS 18001:2007 впроваджені вже на багатьох підприємствах ДТЕК.

Нагадаємо, міжнародний стандарт OHSAS 18001:2007 є колективним продуктом національних органів стандартизації різних країн – Великобританії, Японії, ПАР, Ірландії, а також спеціалізованих компаній та дослідницьких організацій.

Довідка Версій:

ДТЕК 

Загальні відомості. Являє собою вертикальну інтеграцію підприємств, що створюють виробничий ланцюжок від видобутку і збагачення вугілля до генерації та постачання електроенергії споживачам. Відповідає за енергетичний бізнес групи СКМ українського підприємця і політика Ріната Ахметова.

Входить до числа лідерів паливно-енергетичного ринку України. За підсумками 2007 року частка компанії у вугледобувній галузі України склала 20,9%, у тепловій генерації – 27,0%, у дистрибуції електроенергії – 5,4%. За підсумками 2008 року частка ДТЕК у вуглевидобувній галузі України зросла до 22,6%, у тепловій генерації України: Східенерго – 25,4%, Дніпроенерго – 22,4%, частка закупівлі дистрибуційних підприємств ДТЕК в ДП “Енергоринок” склала 6,5 %.

На підприємствах, розташованих у Донецькій, Дніпропетровській, Запорізькій та Луганській областях, працюють близько 52 тис. Чоловік.

Генеральний директор компанії – Максим Тимченко.

Активи. Видобуток і збагачення вугілля: ВАТ “Павлоградвугілля” (об’єднує 10 шахт Західного Донбасу), ВАТ “Шахта” Комсомолець Донбасу “, ТОВ” Моспінське вуглепереробне підприємство “, ТОВ” Центральна збагачувальна фабрика “Павлоградська”, ТОВ “ЦЗФ” Курахівська “, ВАТ” ЦЗФ “Добропільська”, ВАТ “ЦЗФ” Жовтнева “.

Генерація електроенергії: ТОВ “Східенерго” (до складу входять три теплоелектростанції – Зуєвська, Курахівська і Луганська), і асоційованою компанією ВАТ “Дніпроенерго” (ДТЕК володіє 47,46% акцій).

Дистрибуція електроенергії: ТОВ “Сервіс-Інвест” і ВАТ “Підприємство електричних мереж – Енерговугілля”.

Соціальна сфера: ТОВ “Соціс” (до складу входять понад 20 великих підрозділів – санаторії-профілакторії, спортивні комплекси, палаци культури, бази відпочинку), “Соцвугілля” (філія ВАТ “Павлоградвугілля”, у складі – готелі, підприємства громадського харчування, гуртожитки, бази відпочинку, дитячі оздоровчі табори, спортивні споруди).

Додаткова інформація: www.dtek.com/uk