dim_sirka

«Він спочатку почав з нас знущатись, казати що песику вже нічого не допоможе, що ніхто не приїде на допомогу. І каже другові: „Йди принеси лопату або сокиру, зменшимо його страждання.“ Він почав казати: „Це ж пес, він душі не має.“ …Казав: „Дівчата, я ще такого не бачив, розходьтеся, я собі дам раду з цим псом. “Ми не розходились, цей чоловік розізлився (так як він був підвипивший) та з усієї сили копнув песика, якраз в те місце яке його болить. А потім ще й кинув йому у голову кульок з печивом. А його друзі, які знаходились через дорогу, насміхались з цього.», — розповіла свідок події Руслана.

На жвавій автотрасі поблизу Угорників невідомий водій збив собаку. Пораненій тварині, яка не рухалася, а лише голосно скавуліла, вирішли допомогти три перехожі дівчини — про інцидент вони повідомили волонтерів ГО «Дім Сірка». У ветеренарних клініках та кабінетах приїхати відмовилися, передає Галка.

Та невдовзі приїхали волонтери, які забрали поранену тварину до ветеринарів. У собаки виявили множинні переломи тазу. Спробувати її врятувати зможуть у Львові. В іншому випадку прийдеться робити евтаназію. Активісти «Дому Сірка» просять небайдужих іванофранківців пожертувати кошти на лікування Вовка — саме так чуйні люди назвалили травмованого пса.

Кошти Ви можете переслати на рахунок БО «Дім Сірка»
Банківськи реквізити ЄДРПОУ 37952464
р/р 2600 5060 8300 12
КБ «ПриватБанк» МФО 336677
обов’язково з поміткою «Для Вовка»