p1+

Цього разу підпал мав масштабніші наслідки, адже згоріли одночасно три машини. Дві з них вигоріли вщент, а одну вогонь сильно пошкодив.

Як розповідає в розмові з кореспондентом “Бліц-Інфо” постраждалий, Сергій Катрич, ці дії зловмисників пов’язані із його громадською роботою. За його словами, якщо такі речі відбуваються, значить те, що роблять активісти – правильно. Вони ламають старі корупційні схеми, а декому це не дуже вигідно.

Сергій Михайлович зауважує, що авто підпалили наступного дня після засідання Координаційної ради. Тоді заслуховували чергового претендента на нині вакантну посаду керівника УМВС області. І тоді ж Координаційна рада знову наголосила на необхідності призначення на згадану посаду людини з Івано-Франківської області. Наступної ночі, розповідає активіст, його авто спалили. Відтак, наводить статистику, що після попереднього блокування УМВС постраждало майно активістів Михайла «Хіміка» та Віктора Неміша в Івано-Франківську. Далі був підпал в селі Вигода Долинського району. А тепер дойшли й до нього, в Калуш. Можливо, це все й не пов’язане між собою, зате певна негативна тенденція прослідковується.

Також активіст наголошує на тому, що не здивується, якщо через два роки Героїв «Небесної Сотні» назвуть ворогами держави.

На тому ж засіданні Координаційної ради, яке відбулося 23 червня, дехто з активістів висловлював зауваження щодо погроз їм та їхнім родинам. Зокрема, Михайло «Хімік» розповів, що його десятирічному синові невідомі говорили, що його татові не довго залишилося жити.