Заяву зроблено після інциденту з затримання нетверезого водія, який ганяв по дамбі та не корився наказам поліції зупинитися, в результаті чого патрульні взялися за зброю. Про це пишуть Версії з посиланням на Курс.

Шановні владні “ґазди”, перекрийте, будь ласка, виїзд на дамбу біля гаражного кооперативу (навпроти муніципального центру), що по вулиці Набережній (або хоча б поставте там знак, що в’їзд заборонено). А то рагулі щовечора гасають, незважаючи на дітей та перехожих. А є такі, що приїжджають на річку і їм лінь перейти через дамбу. Вони заїжджають ледь не на пляж. Ви ж там зруйнували частину дамби, зробивши заїзд для будівельної техніки“, – звернувся в мережі до міського голови Франківська та начальника Департаменту комунальної політики Тарас Дем’янів.

Нагадаємо, 23 червня патрульні отримали повідомлення про те, що на вулиці Набережна, 6 по дамбі їздить сірий ВАЗ. Поліцейські, що прибули на місце, побачили, що авто “бриє” вздовж річки. Водію зрозумілими жестами дали вказівку зупинитись, на що він додав газу в бік поліцейських.

З пробуксовкою ВАЗ помчав на патрульних – ті встигли відскочити і привідкрити дверцята свого автомобіля. Після цього водій газонув у бік вулиці Довженка. Патрульні – за ним.

За 500-700 метрів перед пішохідним мостом один з патрульних вибіг зі службового авто на дамбу та помітив, що авто порушника знову повільно рухається в його бік. Інспектор знову подав сигнал зупинитись, на що водій знову натиснув педаль газу, ледь не збивши його. Поліцейський встиг оголити пістолет та розбити ним вікно з боку водія.

Автомобіль знову газонув і зник, а вже через кілька хвилин його знайшли покинутим. В бардачку був страховий поліс В, прописаний на вулиці Тичини.

Свідки бачили, як водій втікав з покинутого авто, виразно знаходячись у стані алкогольного сп’яніння.

Пізніше патрульні з’ясували, наскільки нетверезим був водій “ВАЗа” – 1,72 проміле. Його знайшли вдома – чоловік встиг добігти додому на Набережну, переодягнувся і здійснив завідома неправдивий виклик на лінію 102 про угон його авто.

Патрульні склали протокол за водіння у нетверезому стані та злісну непокору поліції (ст. 130).