Ситуація по ведмедю.

Преший раз про критичну ситуацію з утриманням ведмедя в товаристві УТМР (в лісі між селами Турка і Годи Добровідка) ми з хлопцями, як і всі інші, взнали з сюжета на телебаченні. Ми поїхали на місце утримання звіра. Тоді у нас і виникла ідея створи на тій території зону відпочинку та реабілітації учасників АТО, членів їх сімей, одночасно зробити належні умови утримання ведмедя, якого місцеві єгєря кличуть Тайсоном, а також відновити на тій території альтанки, будиночок. Ми виклали цю ідею на папері, звернулися у відповідні інстанції, зараз працюємо в цьому напрямку. Також ми зконтактували з міжнародним фондом ” Four paws”, адже під їхньою егідою працює у Львівській області ведмежий притулок Домажир.

Сьогодні до місця тримання Тайсона прибули спеціалісти з ведмежого притулку, а також іноземні спеціалісти з Фонду. Тайсона оглянув ветеринар, залишився задоволеним його виглядом, спільно було прийнято рішення тимчасово забрати ведмедя до притулку в Домажир для детального його огляду, обстеження, це дасть нам час і можливість підготувати належні умови утримання Тайсона згідно міжнародних норм, а також ми обговорили можливість підтримки нашої ідеї Фондом ” Four paws”.
Крім того, ми домовились про можливість кілька разів на місяць робити

екскурсії для наших дітей в ведмежий притулок Домажир. Більш детально всі моменти буде обговорено на цьому тижні в четвер у офісі Фонду ” Four paws” у Львові, – написав Кушнірук Михайло.

Світлина від Кушнірука Михайла.

Світлина від Кушнірука Михайла.

Світлина від Кушнірука Михайла.

Світлина від Кушнірука Михайла.

Світлина від Кушнірука Михайла.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Як живеться херсонським ведмедям у Галицькому національному природному парку (фоторепортаж + відео)