SUD

Скоро будемо без води.
Управління з питань надзвичайних ситуацій облдержадміністрації повідомляєнам про те, яка кастрофа у нас з річками, що скоро і річок не буде.
Мова йде про річку #Свіча (село Мислівка Долинського району), річку #Сукель (село Тисів Болехівської міської ради), річку #БистрицяСолотвинська (Івано-Франківськ) та річку #Лужанка (село Гошів Долинського району), інформують ”Вікна”.
А чому не скажуть хто цьому процесу посприяв?
А де управління водних ресурсів і головний еколог області #РіяфетаГасимова?
– на річці Сукель (село Тисів Болехівської міської ради) руслоочисні роботи здійснює фірма ПП «Брати КІП» дозвіл виданий ще з 09.08.2012 року. до цього часу об”єкт не зданий.
– річка Свіча (с.Тяпче, Долинського району) руслоочисні роботи здійснює фірма ПП «Брати КІП» дозвіл виданий ще з 29.03.2012 року, обєкт не зданий.
– річка Свіча (с.Підбережжя,Болехівська міська рада.) руслоочисні роботи здійснює фірма ПП «Брати КІП» дозвіл виданий ще з 14.05.2015 року. об”єкт не зданий.
– річка Бистриця Солотвинська (с.Клузів, Тисменицького району) руслоочисні роботи здійснює ТзоОВ “Гірбудінвест”, фірма наближена до другого великого еколога нашої області #ПліхтякаАндрія, заступник Ріяфета Гасимова, дозвіл на руслоочисні роботи фірма має з 16.11.2012 року.
– річка Бистриця Солотвинська (с.Старі Богородчани, Богородчанський район), руслоочсині роботи виконує Богородчанський райавтодор, дозвіл діє від 21.09.2012.року.
Ось так і до чистилися, що скоро і води не буде.
.Чому до цього часу ніхто не притягнутий до відповідальності?! Юрій Луценко, – написала Nataliya Serbyn