Мешканців самого Бурштина прийшло всього кілька десятків. В той же час, в мітингу беруть участь близько півсотні  ветеранів АТО з Калуша та представники «Правого сектора». Про це пишуть Версії з посиланням на Стик.

Захід почався з панахиди за полеглими за незалежність України. Після цього до слова був запрошений… Віталій Цапович та нардеп з Тернопільщини Тарас Пастух.

Семен Семенченко озвучив вже раніше оприлюднені «Штабом блокади» вимоги:

1. Підняття заробітної плати працівника Бурштинської ТЕС (рядовий склад і середня ланка) до 15000-17000 гривень;
2. Обід повинен здійснюватися за рахунок власника, а робочий день бути з 08:00 до 16:00;
3. Повинна бути повернута вислуга років;
4. При отриманні відпустки робітникам мають виділятися додаткові кошти на оздоровлення в розмірі середньої зарплати. Для того, щоб робітники (які підривають своє здоров’я на станції), мали можливість оздоровитися на морі;
5. Не має знищуватися соціальна сфера;
6. Відведення податків в тінь і розповіді про «збитковість» Бурштинської ТЕС повинні припинитися;
7. Жителям 30-ти кілометрової зони навколо ТЕС повинні надаватися пільги. Наприклад, зменшити їм оплату за електроенергію, або взагалі її скасувати;
8. На станції повинно бути встановлене найсучасніше фільтруюче обладнання, щоб максимально убезпечити жителів Бурштина і Галицького району від шкідливих викидів.

Цікаво, що за станом здоров’я учасників акції стежить бригада медиків на автомобілі швидкої допомоги, яку місту Бурштин подарувала… компанія «ДТЕК».

Допомога медиків, на щастя, не знадобилась. Акція пройшла без ексцесів. Як і без пітримки місцевих мешканців.