Фото ілюстративне

В Буківському інтернаті живуть дівчата з психічними розладами та вадами розвитку. Нова техніка та програмне забезпечення допоможуть їм навчатись веселіше та ефективніше. За допомогою інтернету, зокрема Youtube, вони зможуть вивчати все, що хочуть. Також у них є можливість спілкуватись із людьми з усього світу. Про це пишуть Версії з посиланням на ZAXID.NET.

«Це дуже важливо у наш час – мати доступ до технологій, і я хочу дати таку можливість людям, у яких цього немає», ‒ розповідає Калина.

Бабуся Калини родом із Полтави, тому свій проект дівчина проводить саме в Україні. Вже другий тиждень вона щодня навідується до інтернату, підключає і перевіряє комп’ютери. А наступного року дівчина готуватиметься до вступу до університету у Каліфорнії.

Читайте також: Львів’янин вилив у смітник усе скисле молоко, яке було в супермаркеті 

Вихованкам інтернату подобається працювати з комп’ютерами.

«Подобаються ігри мені, бо тут є тваринки, можна їх замальовувати, вибирати кольори», ‒ розповідає Аня, яка мешкає в інтернаті.

Насправді, в такий ненав`язливий спосіб дівчата опановують математику та розвивають творчі здібності. Ще один або два комп’ютера хочуть встановити у кабінеті психолога, а також у класі, де вихователі займаються з дітьми.

Буківський інтернат – це лише початок. Під час наступної поїздки в Україну Калина планує облаштувати одразу три такі лабораторії. Однак ще не знає, у яких саме закладах.