Проект «Сквер перед друкарнею», що передбачає створення сучасного та комфортного громадського простору на території перед будівлею колишньої типографії у центральній частині Івано-Франківська, виходить на фінішну пряму — етап реалізації.

Про це пишуть Версії з посиланням на Побудовано.

Платформа «Тепле Місто» отримала офіційне підтвердження про підтримку проекту фондом Western NIS Enterprise Fund. Фонд профінансує половину вартості проекту, а це сума у розмірі 3,377 млн грн., – йдеться на сайті “Теплого міста”.

Нагадаємо, що відповідно до Меморандуму «Про спільну реалізацію проекту благоустрою «Скверу перед друкарнею» (від 4 жовтня 2016 року), половину бюджету проекту забезпечує «Тепле Місто» (за рахунок ґрантових коштів), іншу – виконавчий комітет Івано-Франківської міської ради. Ґарантом виконання домовленості виступає міський голова Івано-Франківська. Третя сторона-підписант меморандуму – мережа супермаркетів «Вопак» (орендує перший поверх друкарні) – теж висловила підтримку ідеї втілення проекту і готовність сприяти її реалізації.

Довідково: Western NIS Enterprise Fund (WNISEF) — перший в Україні та Молдові регіональний фонд, заснований за фінансування уряду США через Агентство США з міжнародного розвитку (USAID). Фонд має понад 20 років досвіду успішного інвестування у підприємства малого та середнього бізнесу. З 2015 року Фонд реалізовує програму технічної допомоги в Україні та Молдові, основними елементами якої є сприяння експорту, місцевий економічний розвиток, соціальне інвестування та економічне лідерство. WNISEF фінансує інноваційні, високоефективні проекти, спрямовані на здійснення реформ та зміну життя людей в Україні та Молдові.

Проект втілюється у кілька етапів:
1 — розробка концепції громадського простору (реалізовано у липні 2016 р.)
2 — створення архітектурного проекту скверу (строк реалізації — лютий 2017 р.)
3 — реалізація проекту на території перед друкарнею (строк реалізації — 2017-2018 рр.).