Результат пошуку зображень за запитом "арешт"

“Після моєї статті про злочинну діяльність деяких керівників і працівників Держгеокадастру в Івано-Франківській області в даній державній установі зчинився великий переполох. Головні діючі особи: Р.Копча, В.Семенюк, О.Гуменний, Н.Воловець, Н.Гаврищук зовсім втратили здоровий глузд і почали витворювати чудеса.
Для вияснення деяких питань, а саме блокування організації незалежної комісії для владнання конфлікту з вини вказаних осіб, я намагався зустрітись з Русланом Копчею. Однак мої намагання офіційно зустрітись п. Копча безпардонно ігнорував”, – обурився Анатолій Прут.

Нагадаємо, раніше громадський активіст та голова ГО «Фонд захисту конституційних прав людини» Анатолій Прут на своїй сторінці у соцмережі звернувся до начальника СБУ в Івано-Франківській області Петра Дідуха та голови Івано-Франківської ОДА Олега Гончарука щодо, на його думку, злочинної діяльності керівників та деяких працівників Головного управління Держгеокадастру в Івано-Франківській області.

“Під час мого другого візиту до Держгеокадастру я в приймальній керівника зустрів особу, дуже схожу на кишенькового злодія, з блукаючим наркотичним поглядом, руками, які тряслись, та істеричним голосом. Яке ж було моє здивування, коли виявилось, що це і є Руслан Копча. На мою пропозицію обговорити мій візит в його кабінеті, у відповідь я отримав незрозумілу, шизофренічну відмову.

Пан Копча почав щось істерично мені говорити про якийсь суд, поганого прокурора, підлого слідчого, мою підступність та іншу незрозумілу нісенітницю, також вигукував про якийсь тиск на нього з мого боку. Усе це виглядало дуже ганебно і бридко, як для керівника такого солідного органу, але я не дуже здивувався, тому що такі придурки і перевертні зараз дуже часто займають, на жаль, керівні посади в органах влади. Мабуть, йому потрібно обстежитись у психіатра”, – припустив громадський активіст.

Голова ГО «Фонд захисту конституційних прав людини» Анатолій Прут переконує, що не здійснює жодного тиску на керівника Івано-Франківського обласного Держгеокадастру Руслана Копчу.

“На Руслана Копчу і його злочинне оточення тисну не я, тому що я «шелупонню» не займаюсь, а тисне закон, який забороняє брати хабарі й витворяти, що заманеться. Досить! Так більше не буде. Цю мерзоту таки приберемо з займаних посад.
P.S. Як стало відомо, Р. Копча дав вказівку своєму заступнику написати заяву про мій начебто тиск на нього, але для цих тарганів завелика честь, щоб я на них тиснув. Дурдом, та й годі! В народі кажуть: якщо обгадився, то ліпше мовчи. Думай, Копча, думай…”, – додав правозахисник.

Читайте також:

Керівника Івано-Франківського обласного Держгеокадастру Руслана Копча підозрюють у поборах з підприємців і підлеглих