https://pp.vk.me/c636519/v636519767/2ede3/ji_m6MpVPj0.jpg

Депутат міськради Андріан Волгін погодився розпочати поступовий вихід із сухого голодування, пишуть Версії з посиланням на Галку.

У коментарі  Волгін розповів, що з боку міської ради будуть пропозиції  передати об’єкт у комунальну власність до  Прикарпатського університету та Міністерства освіти, яке є власником приміщення. З боку  обласної влади – пропозиції  щодо співфінансування, згодом відновлення басейну.

“Якщо ми дійдемо згоди з Прикарпатським університетом, якщо вони погодять передати у комунальну власність, тоді ми будемо заключати договори, що там займатимуться і студенти ща певні кошти.   Це напрацюванняпитання навіть не одного дні не одного місяця, будмо Але процес запущений. Моє завдання – щоб запустилися всі ті секції, які працювали до аферистичного кредиту”, – сказав   Андріан Волгін.

На його думку, потрібно зберегти “Олімп” як важливий історичний об’єкт, в якому виховувалося багато спортсменів-чемпіонів.   Для студентів неспортивних спеціальностей, які мають там пари з фізвиховання, він не такий важливий, як для дітей, з котрих можна виростити спортсменів.

“Сьогодні ввечері поступово починаю виходити.  Дочекаюся, коли це все офіційно опублікують. Сьогодні ввечері  готовий у лікарні прокапатися, бо терпне щось лице. Від себе особисто заявляю, що  боротьба не припинена, вона пререходить в іншу площину, цивілізовану”, – сказав Андріан Волгін.

Він зауважив, що дуже багато людей  казали, що готові підтримати його, виходити на акцію протесту.

“Якщо я не побачу, що відбуваються змістовні дії як міської влади, так і  обласної адміністрації, тоді мої акції будуть більш радикальними, буду збирати людей, на противагу тому, що Прикарпатський буде збирати  студентів, на що вони вчора мені натякнули”.

Також він повідомив, що міська й обласна влада збираються залучати прокуратуру задля розслідування тих дій, які призвели до неправомірної приватизації приміщень, в яких зараз комерційні заклади.

Як повідомили в облдержадміністрації, 25 жовтня відбулась зустріч заступника голови облдержадміністрації Ігоря Пасічняка, заступника Івано-Франківського міського голови Олександра Левицького, проректора Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника Галини Михайлишин, начальника управління спорту облдержадміністрації Ореста Оклієвича, керівників юридичних відділів ОДА та МВК з депутатом Івано-Франківської міської ради Андріаном Волгіним.

 За наслідками наради досягнуто згоди щодо наступного:

1. Клопотати перед міським головою щодо звернення до ректора Прикарпатського національного університету з пропозицією щодо передачі у комунальну власність міста спорткомплексу «Олімп».

2. Пропонувати Івано-Франківській міській раді внести на розгляд чергової сесії Івано-Франківської міської ради проект рішення щодо надання згоди на прийняття в комунальну власність спорткомплексу «Олімп» та направити прийняте рішення компетентним державним органам для вчинення  дій щодо передачі  об’єкта у відповідності до Закону України «Про передачу об’єктів права державної та комунальної власності».

3. Пропонувати Івано-Франківській обласній державній адміністрації звернутися до компетентних державних органів з проханням підтримати ініціативу Івано-Франківської міської ради щодо передачі в комунальну власність міста спорткомплексу «Олімп».

4. Пропонувати Івано-Франківській міській раді після прийняття спорткомплексу «Олімп» у комунальну власність забезпечити використання спорткомплексу для потреб освітнього процесу Прикарпатського національного університету ім. В. Стефаника на договірних умовах.

5. Учасники наради взаємодіють на основі принципу взаємної довіри.