filippskyi

 За результатами виборів, у міській раді, де загальна кількість депутатів – 42, більшість мандатів має ВО «Свобода» – 14 обранців. Партія Блок Петра Порошенка «Солідарність» має 9 мандатів, Політична партія «Об’єднання «Самопоміч» – 6 депутатів, політична партія «Українське об’єднання патріотів – УКРОП» – 6, політична партія Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина» – 4 та Українська Народна Партія – 3.

 CVK_mr_IV

Наші журналісти дізнались думку прикарпатських експертів про новий склад Івано-Франківської міської ради, хто ж увійде до більшості в міській раді обласного центру та яким буде розподіл сил?

Головний редактор газети «Репортер»Андрій Філіппський вважає, що насправді нічого ще невідомо.

«Я не знаю, з ким буде Самопоміч, скоріш за все з тими, чия більшість ймовірніша. УКРОП домовиться зі Свободою, можливо, вже домовився. На жаль, такого поняття, як зрада виборців, в українській політиці немає, оскільки майже немає ідеологічних партій. Виняток – та сама Свобода, хоча я геть не її прихильник. Решта партій є проектами, маркетинг у чистому вигляді – вони триматимуть ніс за вітром, слухатимуться лідерів і шукатимуть користі», – прокоментував Андрій Філіппський.