Жителі Івано-Франківська прийшли до мера з вимогою узаконити встановлене їм автономне опалення. Усі вони – клієнти фірми “Екватор-ІФ”, яка встановила в квартирах індивідуальне опалення, а своїм клієнтам видала підроблені документи. У людей відключене централізоване опалення, але підприємства “Теплокомуненерго” і “СТЕК” продовжують їм нараховувати плату за теплопостачання.

Близько 80 жертв шахраїв зустрілися з Віктором Анушкевичусом та попросили допомоги.

За словами керівника ініціативної групи Володимира Кравціва, фірма “Екватор-ІФ” встановлює опалення ще з 2007-го року. Документи на автономне опалення, які у людей на руках, виявилися фальшивими.

Натомість міський голова лише розводить руками. Анушкевичус каже, що не може підписати дозвіл про надання автономного опалення. Ще з 2012-го року чинне рішення Івано-Франківського міського суду, яке заборонило міській виконавчій владі відключати абонентів від централізованого опалення.

 

“Це афера року. Ви попали… Проте я не можу приняти рішення, якого би ви хотіли від мене”, – прокоментував Вітор Анушкевичус. Тож міський голова під незадоволені вигуки порадив франківцям звертатися до суду.

http://kurs.if.ua/media/gallery/full/d/s/dsc_0397_f0c60.jpg

http://kurs.if.ua/media/gallery/full/d/s/dsc_0403_5e92b.jpg

http://kurs.if.ua/media/gallery/full/d/s/dsc_0405_e35f3.jpg

http://kurs.if.ua/media/gallery/full/d/s/dsc_0408_04b52.jpg

http://kurs.if.ua/media/gallery/full/d/s/dsc_0410_9f1ef.jpg