Сьогодні на оперативній нараді він нагадав, що все, що робиться у місті – робиться за кошти із міського бюджету і є спільною заслугою громади, а не окремих політичних сил чи людей, повідомляє Фіртка.

“Дехто дуже любить казати: “я зробив, все я зробив, депутатські кошти, ледь не мої кошти”. У мене питання – а куди можна використати кошти з депутатського фонду, як не на вирішення проблем міста?  Це ж не особисті кошти. Якщо хтось хоче казати “я зробив”, то витягни із власної кишені, зроби і тоді говори “я зробив”, – наголосив мер. – Ще раз підкреслюю, бо у нас уже почалися вибори, судячи із останньої сесії. Добре, що хоч бюджет прийняли. Все що робиться у місті Івано-Франківську – все робиться за кошти громади, людей, мешканців Івано-Франківська, бюджетні кошти”.

Мер пояснив, що завдання міського голови, виконавчого комітету, міської ради визначити правильний пріоритет і ефективно вкласти ці кошти.

“Якщо ці пріоритети вибираються правильно і мешканці ними задоволені, то тоді вони далі обирають ту міську раду, міського голову. Тому ці всі роботи робимо ми, ми – громада Івано-Франківська”, – резюмував Віктор Анушкевичус.