На святкуванні побували і прикарпатці – заслужена артистка України Світлана Весна та композитор і  музикант, заслужений артист України Володимир Куртяк.

«Нас запросили на святкування цього парафіяльного празника, ми побували на святковій Літургії і виступили на концерті. Були дуже вражені тим, що за рік до цієї парафії долучилося близько 750 людей, адже це досить багато.

Такі свята дають змогу українцям, які проживають за кордоном, зустрітися, поспілкуватися, відчути себе, як вдома. На концерті виступало багато колективів, учасниками яких є заробітчани. І вони співають на дуже високому професійному рівні. Українці, які виїхали за кордон, розвивають нашу творчість і традиції, бережуть їх.

В день Святого Миколая я поїхала до української школи, де навчається багато дітей, які уже народилися в Італії. Вони знають українську мову, традиції, пісні, вірші. Я мала почесну місію – роздавати солодощі з України цим дітям.

Щиро дякую о. Івану Борину, який зумів підготувати таке свято. Ми з Володимиром бажаємо йому, аби їхня парафія й надалі була такою дружньою, розвивалася і аби Господь їм в усьому допомагав», – розповіла Світлана Весна.