На трасі “Львів – Івано-Франківськ” лісовоз врізався в автобус – є травмовані (ФОТО)

 

Напередодні на цьому ж місці автівка злетіла з дороги, тому її приїхав забирати евакуатор. Внаслідок ДТП по обидві сторони дороги утворився затор, пишуть Версії з посиланням на  “ГК”.

http://www.galka.if.ua/wp-content/uploads/2015/11/rozbiti-bus.jpg

Водій автобуса, оцінивши ситуацію, увімкнув «аварійку» та на невеликій швидкості спускався з гори. Однак у нього врізався лісовоз, що рухався позаду автобуса. Винуватець ДТП не зупинився, тому його зупинили уже через кількасот метрів від місця пригоди.

http://www.galka.if.ua/wp-content/uploads/2015/11/avtobus.jpg

Внаслідок ДТП постраждало троє осіб, двоє з яких госпіталізували до Галицької ЦРЛ. Найбільше постраждав афроамериканець, який сидів на крайньому задньому сидінні, яке внаслідок зіткнення вирвало з автобуса та викинуло на дорогу.

http://www.galka.if.ua/wp-content/uploads/2015/11/Lisovoz.jpg

«Я включив аварійку та й собі полегонько їду. Дивлюся, а звідти УРАЛ з дровами «тровх» в мене. Він надїхав і пошарив собі дальше. А десь там вже перехватили його та й привезли сюда. Та й він мені говорить говорить: «Давай може тут розрахуємось». А я кажу: «Як розрахуємось, я не їду на легковій машині якісь, я людей везу в автобусі», – розповідає переляканий водій автобуса.

http://www.galka.if.ua/wp-content/uploads/2015/11/AvtoBus.jpg

А водій лісовоза виправдовує себе тим, що в його авто відмовили гальма, тому він не зміг зупинити навантаженого УРАЛа.

http://www.galka.if.ua/wp-content/uploads/2015/11/avtobuS.jpg