pool1

Особи, які вижили у катастрофі зараз під опікою лікарів.

“Три особи у важкому стані. Двоє легко постраждали. Одну людину перевезли вже до лікарні”, – зазначила в розмові із журналістами представник Авіаційної невідкладної допомоги Польщі Юстина Сохацька.

Працівники автомобіля дорожньої служби у ДТП не постраждали.

На місці події працюють два рятувальних медичних гелікоптера і чотири машини швидкої допомоги. Дві жінки перебувають у критичному стані в Регіональному медичному центрі.

“Одна уже на операційному столі, другому наразі ставлять діагноз, але обоє перебувають в дуже важкому стані, небезпечному для життя. Двоє без свідомості”, – повідомив керівник відділу анестезіології та інтенсивної терапії Регіонального медичного центру Мацей Гавор.

Пасажирів, які отримали незначні поранення, доставили в лікарню в Кедзєжині-Козле і Стжелець Опольські.

Речник опольського відділу Генеральної дерекції державних доріг Міхал Вандраж каже, що ДТП не пов’язана із початком ремонтних робіт на дорозі.

“Ці роботи ще не почалися, ми все ще на стадії розмітки ремонтних робіт. Крім того, цей район розташований за 12 км від місця аварії”, – зауважив він.

За його словами, український автобус врізався у припаркований на узбіччі технічний автомобіль працівників, які беруть участь в скошування трави на узбіччях шосе.