sud

Згідно з матеріалами справи, 22 червня близько 22.00 обвинувачений, перебуваючи в стані алкогольного сп’яніння незаконно заволодів транспортним засобом одного з мешканців Калущини — автомобілем марки «ВАЗ 2101».

Покатавшись трохи більше години, зловмисник зупинився на узбіччі автодороги поблизу села Пійло Калуського району та викрав 3 автомобільні колеса.

Таким чином, власник автомобіля отримав збитки на загальну суму 1750 гривень.

У судовому засіданні обвинувачений визнав свою вину, пояснив, що був п’яний та розкаюється у скоєному, просив  суворо не карати. Навіть завдану шкоду потерпілому відшкодував.

Утім, з’ясувалося, що обвинувачений уже має одну непогашену судимість і фактично — вчинив злочин удруге. Молодик мав усі шанси “загриміти” у в’язницю.

Від сувворого покарання його, власне врятувало те, що потерпілий не наполягає на суворому покаранні обвинуваченого, претензій матеріального характеру не виставляв і навіть моральної шкоди не просив відшкодувати. Крім того, обвинуваченого позитивно характеризували за місцем проживання.

У результаті суд вирішив обрати менш суворе покарання, ніж передбачено в санкції статті 289 ч.2 КК України, та призначити йому покарання у вигляді обмеження волі строком на 1,5 року без конфіскації майна.