Про це свідчить щорічна електронна декларація Сергія Саїва.

Самому ж Саїву належить автомобіль “Шкода Октавія” 2013 року випуску, який він купив того ж року за 220 000 гривень.

Як йдеться в декларації, заробітна плата за минулий рік у Саїва становила 186 213 гривень. Його дружина Богдана Саїв від підприємницької діяльності минулого року заробила 991 575 гривень. Ще 55 118 гривень вона отримала на роботі у державному підприємстві “Документ”, що перебуває у сфері управління Державної міграційної служби країни. Про це пишуть Версії з посиланням на Курс.

За даними системи YouControl, Богдана Саїв – фізична-особа підприємець, зареєстрована в селі Дзвиняч на Богородчанщині, займається будівництвом житлових і нежитлових будівель. Також дружина Саїва, за даними YouControl, є кінцевим бенефеціаром ТзОВ “С-Капітель“, основним видом діяльності якого теж є будівництво. Однак всупереч закону начальник управління ДМС про це в декларації не вказав.

Сергій Саїв володіє житловим будинком у Дзвинячі площею 113,2 кв. м, ще один будинок у тому ж селі на 253,8 кв. м належить його дружині. Також вона має гараж, літню кухню, а також два нежитлові та три торгові приміщення площею від 71,2 кв. м до 621.9 кв. м.

Їхня дочка Соломія Саїв має земельну ділянку на 185,9 кв. м у Богородчанах.

Читайте також: 

Начальник “паспортного столу”, котрого затримали за водіння в нетверезому стані, не з’явився на суд

Керівника Державної міграційної служби Івано-Франківської області Сергія Саїва спіймали п’яним за кермом