parkovka-avto

Варто зауважити, що в Івано-Франківську й справді велика проблема з місцями для паркування. Особливо це стосується середмістя. Та все ж це не дає право автомобілісту залишати машину де йому заманеться.

До слова, міська влада намагається боротися зі злісними правопорушниками. Для цього ставлять обмежувачі проїзду, шлагбауми, клумби та стовпчики, які фізично обмежують можливість заїзду на тротуар. Хоча й  визнають, що “перемогти” стихійне паркування комунальникам не вдається. Це у розмові з кореспондентом «Бліц-Інфо» зауважив директор Департаменту житлово-комунального господарства, транспорту і зв’язку міськвиконкому, Михайло Смушак.

“Автомобіль – це приватна власність особи, тож ми не маємо права блокувати колеса, забирати автомобіль евакуатором на штраф площадку тощо. Головна проблема нині полягає в тому, що комунальні служби не можуть навести порядок. ДАІ, зі свого боку, теж не має достатньо людей, щоб вслідкувати за всіма порушеннями. Тож є ціла низка проблем, які намагаємося вирішувати. Хоча без каральних методів все, що робиться, дає мало результатів», – каже Михайло Володимирович.

До слова, франківчани й самі пробують воювати з такими порушниками. Приміром, коли до міста прибув один з високопосадовців, його авто, припарковане в неналежному місці, обліпили плакатами. Але частіше прохожі просто копають колеса автомобіля, що поставили серед пішохідної зони. Чи зачіпають ручки дререй, щоб зреагувала сигналізація і власник поспішив звернути увагу на те, що його авто заважає перехожим.