Хвиля крадіжок з транспортних засобів прокотилася Івано-Франківськом, протягом травня, червня та липня. Злодій полював на автомобілі, не обладнані сигналізацією.

Проаналізувавши обставини та спосіб крадіжок, співробітники карного розшуку Івано-Франківського міськвідділу УМВС дійшли висновку, що це справа одних і тих же рук.

Згодом міліціонери вийшли на слід. Зловмисник шукав автомобілі, залишені у дворах будинків, чи просто посеред вулиці. За допомогою підручних засобів він відчиняв дверцята та багажники і забирав усе, що там було.

Так, з автомобіля, залишеного по вулиці Василіянок, чоловік викрав геодезичний тахіометр, чоловічі черевики та спортивну куртку фірми Adidas.

По вулиці Кісилевської, підібравши ключ, відкрив багажник автомобіля Skoda, вкрав автомагнітолу Orion, яку продав на залізничному вокзалі за 100 гривень.

На цій же вулиці, вже з іншого авто зловмисник викрав лампи денного світла, які теж продав.

Під приціл зловмисника потрапила машина Hyundai. Лиходій зламав замок дверцят та поцупив навігатор.

Автомагнітолу Pioneer, зловмисник викрав із автомобіля Daewoo, який був припаркований по вулиці Незалежності.

У дворах будинків ще однієї центральної вулиці Івано-Франківська молодик побачив відчинене вікно водійських дверцят. Не скористатись такою можливістю він не зміг і викрав навігатор Pioneer та відеорегістратор.

Тривалий час уникати покарання крадієві допомагав попередній кримінальний досвід. Його раніше позбавляли волі за крадіжки чужого майна.

Чоловіка нарешті затримали, однак слідчі дії тривають. Міліціонери продовжують перевіряти франківця на причетність до інших злочинів. Правоохоронці встановили, кому зловмисник збув деякі крадені речі.

Міліція відкрила кримінальне провадження за частиною 2 статті 185 (крадіжка, вчинена повторно) Кримінального кодексу України. Триває досудове розслідування.

Правоохоронці встановлюють автовласників, які постраждали від цих крадіжок. Водіїв просять звертатися до Івано-Франківського міськвідділу УМВС за адресою: м. Івано-Франківськ, вул. Бельведерська, 32.