В соціальній мережі Facebook вже кілька років діє відкрита група “Авторагулі Івано-Франківська” 

В цій групі кожен бажаючий може викласти фото водіїв, які так чи інакше порушують правила дорожнього руху. Переважно це стосується паркування автомобілів з численими порушеннями, пишуть Версії.

Пропонуємо вам Топ-10 авторагулів Івано-Франківська за підсумками 2016 року.

На 10 місці розташувався герой вересня 2016 року, водій фури, котра зайняла весь тротуар на вулиці Галицькій.

9 місце ми віддамо герою листопада водію автомобіля Opel (АТ 4090 АО), котрий зайняв весь невеличкий тротуар. Як бачимо, хтось вже вручив йому приз глядацьких симпатій.

На 8 місці (тобто на пішохідному переході) зручно розташувався січневий водій Renault (АТ 3005 ВХ).

7 місце (теж січень місяць) розділяють між собою (як і тротуар обраний ними для парковки) водії двох автомобілів Audi (АТ 2059 А…) та Skoda (АТ 3723 ВМ).

Водій лютого на Renault (АТ 4748 ВК), що так вправно перекрив пішохідний перехід та ще й припаркувався на тротуарі займає 6 сходинку  нашого гіт-параду.

5 місце дістається водію автомобіля Skoda (АТ 7228 ВА), котрий вважає, що середина тротуару на вулиці Січових Стрільців – найбільш вдале місце для паркування свого авто в липні.

На 4 місці авторагуль серпня, ще один любитель використовувати тротуари для парковки – водій автомобіля Chevrolet (АТ 7137 АО). І байдуже, що тротуар вужчий за його автівку.

Трійку лідерів відкриває почесним 3 місцем водій автомобіля нерозпізнаної марки (АТ 0192 АА), який вважає що саме на цьому повороті, перед пішохідним переходом на вулиці Січових Стрільців, варто паркуватися в березні місяці.

Трішки не дотягнув до почесного місця ще один любитель перекривати тротуари – водій Peugeot (АА 6329 РЕ). Йому дістається почесне 2 місце.

Призове, 1 місце по праву дістається авторагулю жовтня, якого не спинили навіть обмежувальні стовпчики. То ж водій автомобіля Toyota (АТ 0079 ВА) таки вмудрився припаркувати свого красеня на тротуарі. Щоб всі бачили.

Ну і поза конкурсом, приз симпатій редакції заслужили ці три «інваліди», котрі дуже вміло припаркувалися перед Panorama Plaza.

З авторагулями потрібно боротися, тому приєднуйтесь до групи «Авторагулі Івано-Франківська. Скидаємо фото, відео»  в соціальній мережі Facebook, скидуємо фотографії, відео, ділимось матеріалами та способами боротьби з таким ганебним явищем, як авторагулізм.