Боєць «Айдару» про батальйон «Прикарпаття» : «Кожен, хто без наказу відступив з передової — забрав життя у свого товариша»

 

У своєму блозі «айдарівець» емоційно зізнається, що вважає прикрапатців боягузами. Мовляв самовільно відійшовши з позицій, вони підставили своїх «сусідів» по фронту. Їх він охрестив «чотирихсотими».

Кожний солдат, який вирішив сам без наказу втекти з передової, не просто врятував своє життя. Він тим самим забрав життя у свого товариша, який не відступив, лишився на позиціях, і сподівався що поруч його хтось прикриває.

Кожний батальйон який самовільно залишив позиції, тим самим підставив сусідів, оголив ділянку фронту, через які вороги зайдуть в тил іншому батальйону (тому, який виявився «дурнішим» і не втік без наказу, а всупереч браку зброї, дурному начальству тощо тримав свій шматок фронту) і влаштують йому «котел».

Батальйон, який самовільно втік з фронту аж до Карпат, тим самим запросив ворога прогулятись слідом за ним. Якби всі батальйони (яким направду всім доводиться непереливки) так любили та берегли себе, як ці «чотирьохсоті», російські танки вже були б не під Луганськом, а щонайменше біля Львову. І вибачте, я не вірю що батальйон який так дременув зі сходу додому, цей самий дім захищатиме набагато краще. Це все балачки – «от якщо вони дійдуть до Києва (Львова, Делятина – потрібне підставити), от тоді ми їх зустрінемо!». Не зустрінуть. Бо «чотирьохсоті» — це назавжди.

Нажаль, «чотирьохсотих» виявилось чимало. Не хочу зараз допомагати ворогові, повідомляючи які саме частини зараз вчинили ганебний «звал» з мого Луганського фронту (знаємо, колись пригадаємо, але зараз без подробиць). Скажу лише, що «Айдару» та іншим частинам, які чесно лишились тримати позиції, буде значно важче – саме через ганебний відтік низки сусідніх частин, де переважили «чотирьохсоті»…

Нагадаємо, напередодні 5-тий батальйон територіальної оборони Прикарпаття під натиском російських «Градів» та танків, відійшов з зайнятих позицій. За це військова прокуратура відкрила кілька кримінальних проваджень проти комбата Віталія Комара.