Результат пошуку зображень за запитом "id КАРТКИ"

Люди жаліються, що прийом в Міграційній службі Долинського РВ УДМС України в Івано-Франківській області лише до 13 години. Хоча на офіційному сайті ДМС вказано, що Долинський районний відділ працює з 09:00 до 18:00.

Є й такі, що приходять уже не вперше – хто втретє, а хто шостий раз намагається здати документи на виготовлення як біометричного паспорта, так і паспорт громадянина України у формі картки. Черга рухається дуже повільно, люди зранку приходять, щоб просто записатися в список.

“Люди вже були тут в третій годині ночі. Посадовці говорять, що їм не під силу справитись, бо постанову тільки недавно прийняли. Зараз у списку 46 людей, але вони сказали, що 46 ніяк не приймуть, бо прийом лише до обіду – до 13 години”, – жаліються люди в черзі.

Під дверима можна помітити багато молодих людей, серед них учні і студенти, які змушені пропускати навчання, щоб здати документи на виготовлення паспорта у формі ID-картки.

“Так багато неповнолітніх в зв’язку з тим, що згідно новоприйнятого закону, паспорт громадянина України вперше видається з 14-річного віку”, – розповідає Віталій Гулик, начальник районного відділу державної міграційної служби.

Також ажіотаж виник через те, що згідно нещодавно прийнятої постанови Кабміну при подачі документів на субсидію діти старше 14 років мають мати паспорт.

“Цей ажіотаж почався десь два тижні тому, – зауважили в районному відділі ДМС. – До того все було нормально”.

Зараз працюють над вирішенням проблем з чергою, зокрема розглядають можливість збільшення штату та встановлення ще одного вузла.

“Але це буде не швидше, ніж з наступного року”, – повідомив Віталій Гулик.

Також начальник районного відділу державної міграційної служби спростував інформацію, що прийом здійснюється лише до 13 години.

“Вчора ми працювали до 19 години, щоб всіх прийняти. А так у нас прийом до 18 години”, – відмітив Гулик.

Відео – Авто Майдан