24 липня на міжбудинковій території відбувся інтерактивний захід «Відкрити двір».

Подія має на меті сприяти спілкуванню й порозумінню сусідів. Вже кілька років між власниками автомобілів, пенсіонерами, молоддю, власниками хатніх улюбленців триває конфлікт через розбіжність у поглядах на використання двору. На думку організаторів подібні заходи допоможуть мешканкцям налагодити діалог та провадити зміни між будинкового простору з урахуванням потреб межканців відмінних інтересів, різних соціальних та вікових груп. Про це пишуть Версії з посиланням на Бліц-інфо.

До організації події залучили активістів організації «СТАН», місцевих волонтерів, учнів та випускників шкіл із Одеської, Харківської, Луганської та Донецької областей. Останні завітали до Івано-Францівська як учасники та учасниці Молодіжної лабораторії соціального підприємництва та громадянської відповідальності «Ухоробрене юнацтво».

Цього вечора мешканців сусідніх будинків у власному дворі частували м’ясом смаженим на рашпері та овочами гриль. У сусідніх локаціях усі охочі могли придбати лимонад та листівки з оригінальним дизайном від Дитячо-юнацької студії юних енергетиків. Знана в Івано-Франківську художниця Patricia Hoffman провела майстер-клас із розпису футболок. Увесь вечір лунали кавери пісень відомих музикантів від гурту «Сни дріади», працювала група фотографів.