ato 

Про це він заявив в ході засідання тимчасової слідчої комісії Верховної Ради України з питань розслідування обставин трагічних подій, які привели до загибелі та захопленню в полон бійців добровольчих батальйонів, а також Збройних сил України поблизу Іловайська, – повідомляє Цензор.Нет.

“Вважаю несправедливим і необ’єктивним, що винуватцями поразки вчора військовий прокурор, пан Матіос, назвав батальйон “Прикарпаття”, а ще раніше верховний головнокомандувач Порошенко заявив, що винна у всьому 51-ша механізована бригада. Це дуже необ’єктивна оцінка ситуації”, – сказав Бутусов.

За його словами, “51-а бригада і батальйон “Прикарпаття” воювали не гірше і не краще будь-якої іншої кадрової частини, де більшість становили малонавчені мобілізовані люди”. За його словами, “вони старалися”, а говорити про відповідальність якоїсь окремої частини – це значить знімати відповідальність з тих людей, які приймають рішення.

Бутусов зазначив, що частини не можуть бути винні: якщо винен командир, то він повинен бути відданий під суд, необхідно порушувати кримінальні справи проти конкретних посадових осіб, а не проти частин.