Мати Антона Кучерака, Лариса розповіла про дзвінок сина 4 жовтня, “він подзвонив до дружини і сказав, що скоро буде вдома, ще мав зайти до батька на роботу. після того дзвінка ми більше його не чули та не бачила”.

Не ночував дома – це для нас було дивним, ми шукали  по друзях почались наші чекання, – каже жінка. А вже 12 листопада нам сповістили, що знайшли два трупи.

«Ми не могли такого очікувати. Бо вбивство було надто жорстоке. 12 листопада пішли в морг на опізнання – опізнали по обручці. Це було страшно. Очікування та опізнання було надзвичайно довгим та важким», – зазначила пані Лариса.

У жінок були  навіть думки, що чоловік

втік в АТО, чи все набридло і втік, навіть те, що загуляв у якоїсь жінки, але по власній волі з дому піти не міг.

Далі продовжила матір жорстоко вбитого Ігоря, 6 вересня мій син Ігор був вдома, ввечері о 20 й годині його попросили вийти, він сказав, що не вийде, бо має іти на роботу. Зранку пішов на роботу. Цілу ніч його не було, обдзвонила всі морги, лікарні.

Ми сподівалися, що він десь ходить. Цей Вуйців неодноразово підпоював його. Вже згодом коли подзвонили на опізнання, пізнала по татуюванні на нозі. Спеціалісти повідомили про смерть, не було внутрішніх органів серця та печінки. Органіи були відрізані дуже акуратно та професійно.

Нагадаємо, 13 листопада в Івано-Франківську, на початку вулиці Вовчинецької, в одному з дворів працівниками ДСНС та правоохоронцями було знайдено десяток целофанових мішків, різних за розміром. Того ж дня стало відомо, що підозрюваний зізнався у вчиненому. Приховати злочини йому допомагала подруга.