rushnytsja

На момент виявлення срашної знахідки найтеплішим було тіло жінки. Біля неї — гладкоствольна рушниця. Кожен з загиблого мав вогнепальне поранення голови. Разом з тим, слідів волочіння на місці масової смерті не було. Як і не зникли гроші чи інші цінності, які мали при собі загиблі.
Міліція відкрила кримінальне провадження за фактом «Умисне вбивство», однак на спеціально скликаній прес-конференції головний міліціонер області Микола Семенишин та прокурор області Ігор Настясяк повідомили — найімовірніше йдеться про вбивство батьками дітей і самогубство злочинців.
Обласний прокурор Ігор Настасяк повідомив — після того, як він побував на місці події, у нього немає жодних сумнівів, що це було самогубство. Щоправда він зізнався — у справі загадок дуже багато.
Як стало відомо, батьки мали непогану роботу у Чернівцях. Вони вміли стріляти зі зброї. А ще — двоє старших дітей жінки були від іншого чоловіка.
Наразі правоохоронці працюють з родичами і близькими загиблих, аби отримати більше інформації про можливі мотиви страшного злочину.