Результат пошуку зображень за запитом "згвалтування"

На брифінгу з приводу арешту підозрюваного у доведенні до самогубства неповнолітньої франківчанки, яке сталося 18 серпня 2016 року, начальник сектору ювенальної превенції УПД ГУНП в області Алла Бойчук розповіла, що знайомі відмітили дивні стосунки доньки та батька, пишуть Версії.

Зокрема, подруги дівчини розповідали, що батько приводив 17-річну студентку в ПТУ, «тримаючи за руку». Також вона розповідала знайомим, що косметику і нижню білизну вибирає і купує тільки з батьком. Але про факти сексуального насильства друзям було невідомо.

«У неї були дві подруги-близнючки, яким вона намагалася розповісти, – повідомила Алла Бойчук. – Вже коли сталася ця біда, друзі згадали, що вона намагалася щось розповісти. Але напевно її своєчасно не зрозуміли».

За словами викладачів навчального закладу, де вчилася неповнолітня самогубця, її навчанням цікавився тільки батько. Він часто приходив в ПТУ, щоб пояснити причини відсутності дочки на заняттях. Наступного дня після його візитів дівчина приходила на пари.

Також в ході досудового слідства було з’ясовано, що у юної франківчанки з’явився хлопець, з яким вона намагалась зустрічатись.

«Але, очевидно, батько заборонив з ним зустрічатись, – прокоментувала Алла Бойчук. – Він чинив психологічний тиск, погрожував, що відправить її в психіатричний заклад».

За словами начальника сектору ювенальної превенції УПД ГУНП в області психологи закладу не звернули увагу, що дитина має схильність до суїциду. І взагалі, всі викладачі характеризували її з позитивної сторони.

Нагадаємо, 4 січня в Івано-Франківську арештували 36-річного чоловіка, якого підозрюють у статевих зносинах з неповнолітньою дочкою та доведенні її до самогубства.

В ході експертизи та допитів поліція встановила, що у батька були статеві зносини зі старшою дочкою 4 роки – протягом 2012-2016 рр. Коли матері не було вдома, вони зачинялись в одній із кімнат квартири. В цей же час в іншій кімнаті були молодші брати та сестри дівчини.

Мати дівчини розповіла слідчим, що її дочка неодноразова тікала з дому, але завжди поверталась. Проте 17 серпня вона не ночувала вдома, і це стривожило батьків. Наступного дня вони написали заяву у поліцію, неповнолітню оголосили у розшук, а вже ввечері перехожий знайшов її повішеною на власному светрі у сквері на перехресті вулиць Шота Руставеллі і Красівського.

Читайте також:

Франківська неповнолітня, яку чотири роки ґвалтував власний батько, залишила дві передсмертні записки