http://galka.if.ua/wp-content/uploads/2014/08/bdzholopiramida2.jpg

Головний бджоляр Галицького району Віктор Білаш розповів, що аналогів такої споруди в Україні немає. За геометрією вона є чотиригранною, рівносторонньою пірамідою, грані якої чітко зорієнтовані на чотири сторони світу.

Щоб її створити, делегація пасічників району об’їздила чимало місць в Україні, консультувалась зі спеціалістами з пірамідології та біоенергетики і лише після цього, перечиташи відповідну літературу, набравшись досвіду,виробивши будівельну технологію і макет, почали зводити свою (причому без жодного цвяха).

http://galka.if.ua/wp-content/uploads/2014/08/bdzholopiramida-4.jpg

 

Їх висота – 3,8 метра, довжина – 5 метрів 12 сантиметрів. Всі пропорції піраміди відповідають пропорціям кристалу структурованої води, повідомляє прес-служба ОДА.

У піраміді людина лежатиме на вулику, отвори якого виведені назовні. «Сподіваюся, що за допомогою спеціальною методики ми зможемо відновити здоров’я багатьом галичанам», — запевнив Віктор Данилович.

http://galka.if.ua/wp-content/uploads/2014/08/bdzholopiramida-3.jpg

На презентацію піраміди до пасіки Віктора Білаша завітали представники районної та міської влади, бджолярі району та області, лікарі, які застосовують у практиці апітерапію.

http://galka.if.ua/wp-content/uploads/2014/08/bdzholopiramida2.jpg

Після розрізання символічної стрічки споруду освятив священик УГКЦ о.Володимир. За плідну працю на ниві бджільництва пасічникам району подякував голова райдержадміністрації Володимир Чуйко. «Я впевнений, що «бджолопіраміда», яку ми сьогодні урочисто відкриваємо, буде приносити користь та здоров’я нашим людям», — наголосив керівник району.

http://galka.if.ua/wp-content/uploads/2014/08/bdzholopiramida.jpg