Результат пошуку зображень за запитом "Франківськ новий рік"

На засіданні виконкому проголосували за виділення коштів на організацію новорічної шоу-програми. Проведення святкової зустрічі Нового 2018 року забезпечить Департамент культури, пишуть Версії.

“Цього року ми віришили відійти від традиції виступу в новорічну ніч колективів. Натомість буде українська дискотека з діджеєм”, – розповіла директор Департаменту культури Надія Загурська.

До підготовки свята будуть залучені й інші управління та департаменти. Зокрема, головний комунальник Франківська має забезпечити встановлення турнікетів та біотуалетів біля сцени, а 1 січня, після гучного святкування – організувати вивіз сміття.

Департамент архітектури забезпечить вимкнення звукового супроводу світлодіодного екрану на Вічевому майдані з 23 до 3 години та розміщення соціальної реклами про свято. Також будуть вжиті заходи щодо недопущення та запобігання випадків стихійної торгівлі та продажу алкоголю.

Під час проведення новорічної шоу-програми на Вічевому майдані чергуватимуть медики. А правоохоронці та вартові забезпечуватимуть громадський порядок.

Загальний кошторис організації свята складає 98 970 гривень:

– встановлення сценічних конструкцій – 25 000 гривень;

– світлотехнічне забезпечення – 16 500 гривень;

– звукотехнічне забезпечення – 26 400 гривень;

– LED-екран – 14 600 гривень;

– оформлення сцени – 2000 гривень;

– оформлення банера – 6000 гривень;

– піротехнічні послуги -8 470 гривень.

Також у місті пройде фестиваль “Новорічні витребеньки – 2018”.