За результатами голосування, найкращим спортсменом за підсумками виступів у січні став майстер спорту з тайквон-до Віталій Соловей.

Минулого місяця він став чемпіоном Кубка Європи з кікбоксингу WAKO (Італія) і бронзовим призером Міжнародного турніру з тайквон-до «Голландський відкритий» (Нідерланди), пишуть Версії.

Нагороджував переможця міський голова Руслан Марцінків. Віталій Соловей отримав в нагороду сертифікат на стоматологічні послуги від В.І.П. стоматології, подарунки від інтернет-компанії «U-Team» та видання Galka.if.ua.

« Для нас важливо запровадити таку щомісячну премію і щомісячну відзнаку. На мою думку, місто є успішним там, де розвинутий спорт. Ми не можемо це зробити на всеукраїнському рівні, але ми може це зробити в своєму місті, щоб популяризувати наших спортсменів. Ця відзнака покаже суспільству, що в Івано-Франківську дбають про спортсменів. Один з наймасовіших видів спорту – це бойові мистецтва, а саме тайквон-до. Дякуємо, що Ви у нас є», – зазначив Руслан Марцінків.

«Ранкове тренування, фітнес, вечірнє тренування та робота у парах, підготовка до змагань. Без поразок немає перемоги», – розповів спортсмен Віталій Соловей.

Нагадаємо, цього року Департамент молодіжної політики та спорту започаткував проект «Найкращий спортсмен місяця в Івано-Франківську».