Депутат Івано-Франківської міської ради Ярослав Дубас ( ВО «Свобода» ) покинув місто герой (УПА) Івано-Франківськ та подався на проживання до більш перспективного міста двічі героя (УПА) Львова. Фактично він повторив вчинок депутата Івано-Франківської обласної ради О.Синютки (партія “Наша Україна”), який, будучи обраний міською громадою Івано-Франківська до обласної ради, покинув своїх виборців і облаштувався на проживання у Львові.

Ярослав Дубас виграв вибори в 2010 році на мажоритарному окрузі в центрі міста Івано-Франківська, де балотувалося понад 25 кандидатів, більшість з яких продовжує й далі проживати в безперспективному селищі міського типу Івано-Франківську.

Івано-Франківськ має тисячу й одну проблему, проте головна з них це те, що 99% його депутатів обираються до органів місцевого самоврядування щоб виключно «будувати» Велику Соборну Україну від Сяну й аж до Дону, тобто відкручувати голови численним  пам’ятникам Лєніну в Ахтирках, перейменовувати міські вулиці іменами героїв УПА в … Черкасах, ходити смолоскипними походами в супроводі міліції проспектами города героя ВВВ Кієва та кидати  лайном в міністра Освіти Соборної України.