IMG_1764

«Вдруге і востаннє прийшла до нового пабу «Старий пес», – написала Наталія на своїй сторінці.

Класний дизайн та смачне пиво дівчина вирішила запропонувати своїм гостям з Чернівців. Проте чудовий вечір як то кажуть не вдався.

Ось як журналістка описує свій похід до пабу.

«До закладу зайшли по 6 вечора. Офіціантка попередила – столик, за який ми сіли – замовлений на 19.30. Враховуючи, що в нас є понад годину, вирішили таки зробити замовлення. Запечена форель, рис, стейк з лосося (33 грн за 100 гр). При чому я перепитала в офіціантки, скільки він заважить. Відповіла, – грам 200-250. Час біг, а страви готувалися. Аж 35 хвилин. Своє замовлення ми отримали близько 18.50. При чому мені, дівчині, яка має ваги неповного міха картоплі (49 кг) принесли майже півкілограмового стейка з лосося. Курва, нашо мені півзапеченої рибини? 380 грамів!!! Як-тільки ми розділили той здоровенськийстейк на 3-ьох, підійшла офіціантка із милозвучним псевдо Мері і сказала, що нам вже час іти. Столик замовлено. Чекайте, столик замовили на 19.30, вона підійшла за півгодини раніше, а де ж тоді нам, курва, з’їсти ті півкіля лосося??? Це питання готувала для адміністраторки… А тут і чек не забарився… 125 гривень 40 копійок – і це лише за стейк! Люди добрі, шо ж це фігня? «Старий пес» зовсім став старим та ще й маразматичним? Я звернулася до адміністраторки. Наша розмова тривала не більш як 5 хвилин. Допоки якесь неадекватне тіло в костюмі ще більш неадекватного блазня її не перервало. Представившись співвласником пабу, він вимагав, аби претензії висловила йому. Після моєї емоційної скарги, чоловік у костюмі блазня відповів: «БЕЙБІЧКА!»

Чекайте-чекайте, Бейбічка? Та яка я йому в біса БЕЙБІЧКА??? А далі ну просто нежданчік… За півкілі лосося, за чекання на замовлення, за прохання офіціанта піти клієнтів геть, нетверезий власник у костюмі блазня видав: «Бейбічка, якщо тобі щось не подобається, можеш взагалі піти звідси!!!» Ахрінєть… Класна відповідь прискіпливій клієнтці. Якій-не якій, але ж, клієнтці…

Словом, образливо… івано-франківське бидло не лише не перевелося, воно ще й бізнес свій веде. А далі були вибачення іншого, тверезого співвласника, адміністраторки й офіціантів. Але що з того вибачення, якщо якесь неадекватне п’яне чудо може післати клієнтку куди подалі… «Старий-престарий пес», а як гарно все починалося… Прикро…», – написала жителька Івано-Франківська, Наталія Коцкович.

Отож франківці робіть висновки,  куди ходити і що замовляти.

 

2

1