123013_or[1]

У вівторок, 24 листопада, речник обласного управління Національної поліції Мирослава Белдик розповіла деталі стрілянини, яка сталася в Івано-Франківську пізно вночі 14 листопада, – пише Репортер.

О 23:30 у 24-річного студента, громадянина Іраку, вистрелили близько шести разів із травматичного пістолета, це сталося поряд із нічним клубом «Бомба», що на вулиці Крайківського, 1-Б. Як пояснила Мирослава Белдик, суперечка сталася між чоловіками, студент стояв збоку та постраждав випадково.

«Хлопці між собою сперечалися та ненароком вистрелили у ногу студенту з Іраку, – говорить Мирослава Белдик. – То була темна ніч, вони втекли, а потерпілий не розгледів їхні обличчя. Наразі правоохоронці допитали свідків, справу розслідують».

За її словами, матеріали внесли до єдиного обліку досудових розслідувань за частиною четвертою статті 296 Кримінального кодексу України. Зазначимо, що хуліганство, вчинене із застосуванням зброї, карається позбавленням волі на строк до семи років.

За матеріалами Єдиного державного реєстру судових рішень, наразі у цій справі досліджують відео із камер відеоспостереження нічного закладу. Слідчий суддя міського суду Роман Хоростіль задоволив клопотання прокурора Юрія Гуменяка про тимчасовий доступ до речей і документів – а саме відео із камер за період з 22:00 14 листопада по 1:00 15 листопада.