— Вони виявили, що у кафе відбувається бійка. Працівники охорони зробили зауваження, проте реакції не було. Невідомі особи переключилися на правоохоронців, спрямувавши на них увесь конфлікт. Почали їх ображати, шарпати за формений одяг, — розповів Андрій Федоров, т.в.о. Калуського міжрайонного відділення поліції охорони

Поліцейські застосували сльозоточивий газ «Терен-4»,  але це тільки ще більше розпалило молодиків. Понад десяток чоловіків накинулися на двох правоохоронців.

— Почалася бійка. Один із правоохоронців побачив, як іншого його колегу кинули на підлогу, почали бити його ногами. У тій обстановці хтось із присутніх дістав травматичний пітсолет і почав стріляти. Це було розцінено як напад. Працівник поліції оголив табельну зброю, попередив про можливість її застосування. Один із присутніх намагався заволодіти зброєю поліцейського, в результаті чого отримав поранення у бедро, — коментує подробиці Андрій Федоров.

Лише після цього бійка припинилася, викликали «швидку», яка і доставила до лікарні двох постраждалих поліцейських та хулігана із вогнепальним пораненням.

— Одна особа, 1988 року народження, поступила з вогнепальним пораненнямі перебуває у травматологічному відділенні, двоє інших, 1982 і 1986 років народження — у нейрохірургічному відділенні. Стан всіх потерпілих оцінюється як середньої важкості, — стверджує Наталія Кінаш, заступник головного лікаря Калуської ЦРЛ

Наразі затримано двох чоловіків та триває розслідування інциденту. Відкрито кримінальне провадження за статтями 296 частина друга — хуліганство та 345 частина друга — погроза або насильство щодо працівника правоохоронних органів.

Як потерпілі — поліцейські і цивільний, так і в кафе «Мисливець» категорично відмовляються коментувати інцидент із побиттям та застосуванням зброї, що тільки посилює чутки. Адже такого зухвалого нападу на поліцейських у Калуші не було вже понад два десятиліття.

— Точно не можу сказати, але здається, що останній такий випадок був у 1992 році, — пригадує Андрій Федоров.