Ван

 Ось і сьогодні на майдані Шевченка відбулося посвячення спецавтомобіля ЗІЛ-131, який передадуть бійцям батальйону «Січ». Автомашину посвятив отець Юрій.

Автомобіль купили підприємці-меценати – брати Василь і Сергій Чуфуси, які вже неодноразово благодійно надавали допомогу громаді, армії та Церкві. Також значну допомогу надали працівники Надвірнянського міжрайонного відділу УСБУ в області.

Завтра автомобіль вирушить до м. Слов’янськ. Слідом за ним поїде автобус із продуктами харчування, одягом та теплими речами для бійців, які беруть участь в АТО. Речі зібрали та закупили активісти Надвірнянського фонду сприяння армії. Активісти фонду – депутат районної ради Віталій Котляров та депутат міської ради Олег Туєшин – поведуть вантажівку та автобус безпосередньо до місця призначення.
Голова райдержадміністрації Михайло Іваночко та міський голова Зіновій Андрійович висловили глибоку подяку меценатам-патріотам – братам Чуфусам та всім краянам, які доклалися до збору коштів, речей та продуктів для української армії