news-image: У Карпатах “кіборги” змінили автомати на пензлі

Бійці АТО та їхні родини можуть майже безкоштовно відпочити у Карпатах — в приватних садибах і турбазах. Для них забезпечують безплатне харчування, платити доведеться лише за проживання.

Таку ініціативу запровадила спільнота “Творча криївка”, яка займається психологічною, соціальною реабілітацією та відпочинком для воїнів АТО завдяки творчості та спілкуванню з природою та людьми.

Завдяки творчості, перебуванні на природі, спілкуванню з іншими бійцями та дружнім колективом небайдужих людей, хлопці зможуть знайти нові можливості самореалізації, відчути підтримку та надію на краще.

У програмі також — кінні прогулянки, походи у гори, сауна та активне культурне дозвілля. Проживання в комфортних умовах, пише Вікна.

Вже є втішні результати роботи — в с. Дземброня відпочили 5 бійців батальйону “Айдар” та Першого батальйону Нацгвардії (двоє після поранень та контузій, троє — на ротацї). Мама загиблого воїна з батальйону “Айдар” мала можливість не тільки відпочити та малювати, але й поспілкуватися з товаришами свого сина.

1

2

3

4

5

6