news-image: Бійці АТО прийшли до франківських школярів подякувати за підтримку

 Правоохоронці завітали на урочисту лінійку до учнів івано-франківської школи №24, щоб повернути прапор України, якого дітки подарували їм, коли працівники міліції відправлялися в зону АТО. Керівництво школи разом з учнями зустріли бійців бурхливими оплесками не стримуючи сліз радості й щастя.

– Зворушливі подарунки від дітей отримали 12 вересня, котрі закріпили на бронежилетах і не знімали, адже вони помагали нам долати труднощі та були згадкою про рідне Прикарпаття,- сказав начальник громадської безпеки УМВС України Михайло Кушнірик.

– Щиро подякуємо за зворушливі подарунки та турботу. Сьогодні, дивлячись у дитячі очі, прийшли сказати «Дякую!», а також вручити подяку дирекції школи.

Керівник підрозділу кримінальної міліції у справах дітей Алла Лемчак зазначила, що на території м. Івано-Франківська знаходиться 40 шкіл. За кожною з них закріплений наш працівник міліції у справах дітей, а для того, щоб ви мали більшу можливість поспілкуватися з інспектором, подарували школі стенд «Наш шкільний інспектор міліції» з контактною інформацією.

Оплесками та вигуками «Героям слава!» зустрічали діти міліціонерів-захисників.
Велике щастя бачити вас живими та здоровими. Для вас – наших захисників – діти розпочинали свій учнівський день із щирою молитвою миру, аби підтримати вас у важкі хвилини. Сьогодні ж малеча має змогу з вами особисто познайомитися та поспілкуватися, – з такими словами до бійців Прикарпатської міліції звернувся директор школи №24 Ігор Євгенович Мельничук.

Учень 6-А класу Богдан Маланій розповів, як саме вони робили обереги, а також поділився своїми щирими дитячими мріями про майбутнє, яке обов’язково має бути мирним.

На згадку про цю зустріч бійці отримали образок «Покров Пресвятої Богородиці», яка оберігатиме їх та їхніх родин і всю Україну.

Серед дітей були й такі, рідні яких були в зоні проведення АТО. Учителі навчають учнів любити та поважати, як один одного так і нашу країну, цінувати мир та спокій, якій сьогодні дістається занадто дорогою ціною – ціною людського життя.http://www.blitz.if.ua/include/img/PM42image003.jpg

http://www.blitz.if.ua/include/img/PM679image002.jpg

http://www.blitz.if.ua/include/img/PM365image006.jpg

http://www.blitz.if.ua/include/img/PM983image002.jpg

http://www.blitz.if.ua/include/img/PM179image005.jpg