1
Черговий сеанс іпотерапії організували 22 листопада активісти громадської організації «Івано-Франківська громадська обласна рада», пишуть Версії.

«Не зважаючи на похмуру погоду, дітки приємно, а головне з користю для свого здоров’я провели час. Такі систематичні кінні прогулянки не лише допомагають долати фізичні недуги, а й заряджають позитивними емоціями». – розповів організатор акції, заступник голови громадської організації «Івано-Франківська громадська обласна рада» Ігор Ружанський.

Вихованці школи–інтернату «Містечко святого Миколая», які стали юними гостями кінно-спортивного клубу “Wesendorf” , покатались верхи у закритому манежі іподрому та навіть обрали серед коней своїх улюбленців.

Наставниця дітлахів сестра Марія розповіла про важливість іпотерапії: «Такі відвідини тішать серця наших вихованців. Дітки проживають практично в місті і, на жаль, не мають родичів у селі, як маємо ми, та можливостей пізнавати світ природи. У кінному клубі вони вчаться дарувати свою любов тваринам. Це приносить дітям щиру радість, прививає думки про здоровий спорт, яким вони зможуть займатися в майбутньому».