news-image: В Івано-Франківську відбувся Благодійний вечір для благородних людейУчасть у заході взяли представники духовенства, чиновники, лікарі та бізнесмени. Жертвували кошти у скриньку при вході в зал. А також мали змогу взяти участь в аукціоні, на якому були виставлені роботи місцевих митців. Приблизна вартість яких оцінюється в 150-200 тисяч гривень.

«Я не можу сказати, що влада геть не має грошей. Ми просто на сьогоднішній день в такому дивному становищі. Але це є потреба суспільства. І тому добре, що ми маємо таких людей, які не забули, що таке милосердя та готові допомогти іншим», – зазначив директор департаменту охорони здоров’я Роман Мельник.

Головний лікар хоспісу Ірина Слугоцька розповіла присутнім про складні умови, в яких змушені доживати життя пацієнти хоспісу і нагадала на що підуть зібрані кошти:

«Кошти, зібрані на цьому вечорі, підуть на ремонт системи водовідведення хоспісу, на встановлення вентиляційної системи в палатах, бо це необхідно як для пацієнтів, так і для персоналу, а також на ремонт і облаштування консультативного відділення. Так само ми поділимось із нашим дитячим паліативним відділенням тому, що їм так само потрібно апарат для штучного дихання для дітей», – розповіла Ірина Слугоцька.

Запрошеним гостем вечора став народний артист України Віктор Павлік.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18