mobilizatsija

Вік опитуваних респондентів 25-35 років.

Також журналіст оприлюднив думки галичан, після того, як він вимикав камеру:(цитати)

В Росії війна досі чомусь не оголошена, жодної мобілізації немає, а в нас уже четверта хвиля?

Труни та бідолахи-військовополонені, яких нещодавно обміняли на затриманих сепаратистів радикально остудили “радикальні голови” на Галичині

Галичина завжди намагалася бути толерантною і терпимою до інакодумства, інших націй та віросповідань, тому ми за мирне вирішення, бо це не війна, а якийсь бізнес-конфлікт, тобто перерозподіл награбованого

Проблеми із 5-м батальйоном “Прикарпаття” відбулися якраз тому, що у ньому майже не було добровольців, а були обдурені мобілізовані, яким обіцяли земельні наділи на Буковелі і потужну фінансову підтримку.

Для кого і для чого витрачати 100 мільйонів гривень щодня на військові потреби? Адже до передової ці гроші не доходять. 90% їх розкрадають злодії-генерали.

А для чого державі треба 50 тисяч мобілізованих? Якщо держава дійсно уболіває за українських громадян і поки-що українську територію у зоні АТО чи виробничі потужності на Донбасі, то треба не числом, а умінням. Адже 1000 спеціально вишколених, грамотно озброєних і мотивованих добровольців зробить за тиждень те, що не зробить ніколи громіздка і малопотужна, малозабезпечена і малоозброєна українська армія. Досвід диверсій УПА проти регулярної армії це підтверджує.