spetsnaz

Про це вчора під час розширеної наради Координаційного центру швидкого реагування повідомив депутат Івано-Франківської облради Юрій Романюк:

«На сьогоднішній день складається ситуація, що в зоні бойових дій найближчими днями, після 20 червня, буде знаходитися близько 700 військових з Прикарпаття: п’ятий Делятинський батальйон територіальної оборони – в межах 430 бійців, Національна гвардія – 100 чоловік, призовники – біля 100, з власної ініціативи виїде щонайменше 50 осіб, 10 – працівників міліції», – розповів Юрій Романюк.

Повного укомплектування військових до цієї поїздки не вистачає. Тому представники Координаційного центру сподіваються на підтримку краян, адже військових потрібно забезпечити не лише до відправки в зону АТО, а й підтримувати цих 700 чоловіків протягом часу їх перебування на Сході України.

Прогнозувати на більш тривалий період Юрій Романюк не наважується, адже невідомо що буде завтра.

Під час наради також зазначили, що бійців п’ятого батальйону на передову посилати не будуть, бо батальйон сформовано в основному із добровольців. Вони чергуватимуть на блок-постах та братимуть участь у забезпеченні життєдіяльності військових на передовій.