http://novynar.img.com.ua/img/forall/a/787/60.jpg

 На початку прес-конференції, яка відбулася в УМВС України в Івано-Франківській області, присутні вшанували пам’ять загиблих у зоні проведення антитерористичної операції правоохоронців.

За словами начальника обласного управління внутрішніх справ Миколи Семенишина, в зоні АТО несли службу майже 200 працівників прикарпатської міліції. Сімдесят із них після повернення з Донбасу нині перебувають на реабілітації.

– Сподіваюся, що робота прикарпатських міліціонерів значно зменшить потенційну небезпеку, яка чатує у місцях проведення боїв і розташування військових таборів і наші земляки, виконавши професійний обов’язок, повернуться додому.

У східному регіоні України наразі несуть службу майже півтори сотні працівників прикарпатської міліції, зокрема зведений загін із 95 правоохоронців з усіх міськрайвідділів внутрішніх справ. Крім того, до зони АТО відряджені співробітники ДАІ, оперативники, слідчі, кінолог та працівники інших міліцейських підрозділів.

Чотирнадцять працівників прикарпатської міліції відзначено державними нагородами, але, на жаль, з них десятеро – посмертно.