resize_HJcWX8m2UN7fF34zbBMnhKayOYSIAR5L_980x590

Зіркове журі віддало перевагу Юлії Гайдук, яка вразила зал виконанням національного гімну України спочатку українською мовою, а потім перших двох його рядків англійською. Завдання заспівати гімн вона отримала на інтелектуальному конкурсі на прохання одного з членів журі, а саме американського співака Данте Томаса. Пізніше, дівчину попросили заспівати гімн англійською мовою, щоб дати Томасу зрозуміти, про що в пісні мова, після чого Юлія заспівала два перші рядки англійською. Про це пишуть Версії з посиланням на Front News International.

Юлія Гайдук

Саме розум повинен бути головною якістю справжньої міс України, вважає переможниця торішнього конкурсу Олена Сподинюк.

“Крім краси у неї повинен бути розум, вона повинна бути начитаною і вільно говорити, вміти підтримувати бесіду, тому що краса, коли вона нічим не закріплена, – це просто порожнеча”, – сказала Сподинюк.

Юлія Гайдук

Конкурс “Міс Україна Всесвіт” відбувся 10 серпня в найдорожчому готелі Києва “Fairmont Grand Hotel”. У ньому взяли участь 16 найкрасивіших дівчат України. Конкурсантки показали в себе в трьох різних видах дефіле: вступне, в купальниках, а також у вечірніх сукнях. Серед 16 дівчат до фіналу потрапили п’ятеро красунь. Серед них був проведений інтелектуальний конкурс, на якому їм ставили питання члени журі. На заході виступали зірки української естради, такі як Оля Полякова, Тіна Кароль, Поліграф Шарикоff (Серьога), Oleynik та інші.

Юлія Гайдук

У понеділок, 7 серпня, в столиці України відбулася урочиста презентація нової корони для переможниці знаменитого конкурсу краси “Міс Україна Всесвіт”-2017. Для виготовлення ювеліри використовували 1353 діаманта і 93 топази різних розмірів, камені обрамлені білим золотом. Чиста вага виробу 450 грам. Топази в короні родом з України – з Володарського родовища, вік кристалів – близько двох мільярдів років.