Результат пошуку зображень за запитом "Гавриляк"

Суд, розглянувши апеляційну скаргу підприємця Миколи Гавриляка, який надає послуги паркування у зоні №1 (поблизу міської ратуші Івано-Франківська), виніс рішення на його користь. Про це пишуть Версії з посиланням на ГК.

Ми подали апеляційну скаргу одразу після рішення суду першої інстанції – оскільки вважали його дуже неоднозначним і таким, що суперечить чинному законодавству України. Рішення було “ні нашим, ні вашим” – суд не визнав паркувальне обладнання незаконним, але разом з тим там було сказано, що ми зобов’язані забезпечити цим підприємцям вільний доступ. На нашу думку, це суперечило законодавству, тож ми оскаржили рішення. Сьогодні апеляційну скаргу задовольнили в повному обсязі – рішення суду першої інстанції визнано недійсним, у задоволенні позовної заяви Фрісів відмовлено”, – розповів у коментарі виданню підприємець Микола Гавриляк.

За його словами, наразі невідомо, чи буде інша сторона подавати касаційну скаргу – адже юристи Регіни Фріс сьогодні не прийшли на суд.

Нагадаємо, раніше юрист Ігор Фріс повідомив про позов до суду щодо усунення підприємцем Миколою Гавриляком перешкод у доступі до майна та земельної ділянки. Прокуратура порушила кримінальне провадження щодо наявності в діях підприємця ознак злочину, передбаченого ст. 356 КК України, – самоуправство.

Тоді позов задовольнили частково. Для того, щоб дати можливість позивачеві Регіні Фріс користуватися земельною ділянкою за адресою Страчених Націоналістів, 7а, та надати їй право безперешкодного доступу, було вирішено зобов’язати відповідача Миколу Гавриляка усунути перешкоду у здійсненні фізичною особою, підприємцем Регіною Фріс право користування громадською будівлею та земельною ділянкою за адресою Страчених Націоналістів, 7а шляхом надання безперешкодного доступу самій Регіні Фріс, працівникам та мешканцям будівлі – готелю. У Решті позивних вимог позивачеві відмовили.

Читайте також:

«Заручник судів» Микола Гавриляк не може виплатити місту 1 мільйон гривень

Паркувальні війни у Франківську: Микола Гавриляк чекає вибачень від слідчих з прокуратури