Вишкіл майбутніх офіцерів, буде проходити в авіаційних частинах по всій Україні. Кожедубівці виконуватимуть польоти на літаках Л-39, АН-26, Су-25, Су-27 і МІГ-29 та вертольотах Мі-8, Мі-24.

Курсанти ІІІ-го курсу запишуть до своїх льотних книжок понад 65 годин, а четвертокурсники — понад 70 годин льотного часу. Понад 20 годин з них курсанти проведуть у повітрі, виконуючи самостійні польоти. Всього за час навчання в університеті випускники отримають 230 годин практики керування літаком. Про це пишуть Версії з посиланням на Gazeta UA.

“На одному з аеродромів Прикарпаття майбутні аси поки ще з інструктором, але впевнено стають на крило. Перед кожним польотом фігури пілотажу відпрацьовуються на модельках літаків. Після повернення на землю, політ теж детально розбирається. Також цьогоріч до навчальної програми додали напівпереворот, косу петлю та бойовий розворот під різними кутами до горизонту”, – розповіла прес-офіцер Повітряного командування “Захід” майор Ірина Баранова.

Передостанній день весни авіатори запам’ятають як особливий. Окрім приливу адреналину від польотів, вони отримали 500 запрошень на концерт Океану Ельзи.

“Тож відчуття “Вище неба” для везунчиків стало подвійним”, – додала прес-офіцер.

 

Читайте також:

Винищувачі в прикарпатському небі: курсанти-авіатори відпрацьовували елементи повітряного бою (фоторепортаж)