На основній базі кафедри анестезіології та інтенсивної терапії (обласна клінічна лікарня) містер Елвуд провів майстер-клас для студентів 5 курсу у рамках практичної частини модульного заняття. Студенти та присутні мали змогу вдосконалити та поглибити навики базової невідкладної допомоги згідно з останніми гайдлайнами європейського реанімаційного товариства, а заодно ознайомитись із особливостями британської системи охорони здоров’я.

Після завершення екзамену Джон Елвуд провів інтерактивне заняття з працівниками кафедри, під час якого ознайомив їх із сучасними тенденціями та обладнанням для анестезіологічного забезпечення.

Завдяки старанням містера Елвуда кафедра вкотре отримала поповнення новітнього анестезіологічного обладнання для забезпечення прохідності дихальних шляхів. Відтепер, одними з перших в Україні кафедра опановує смартфон адаптер для відеоларингоскопії Airtraq Universal. Цей пристрій дає змогу не лише без проблем забезпечити прохідність дихальних шляхів пацієнта, але й використовувати для цього портативний ґаджет (що завжди під рукою), попередньо синхронізувавши його з пристроєм для інтубації. Таке надсучасне поєднання медицини та цифрових технологій полегшує та підвищує ефективність роботи анестезіолога у невідкладних ситуаціях.

В рамках візиту містер Елвуд відвідав і обласну дитячу лікарню, де поділився досвідом роботи та передав сучасне анестезіологічне обладнання (ларингоскопи з набором клинків, клинки МакКоя, бужі) анестезіологічній групі стаціонару. Колектив лікарні також мав змогу задати чимало запитань практичного спрямування, пов’язаних зі специфікою роботи в умовах обмежених анестезіологічних ресурсів, йдеться на сайті ІФНМУ.