1

Надійшов мені такий лист на емейла, хоча я вже не депутат районної ради, але враховуючи важливість проблематики і актуальність питання, а також те, що я душею я з районом теж, то публікую його в себе на сторінці, можливо допоможе)

Жителі мальовничого села Старий Лисець згідно розпорядження Івано-Франківської обласної державної адміністрації вже багато років користуються послугами ТОВ «АТП-12629», якщо це можна назвати послугами. Дане Товариство абсолютно не дбає про якість послуг, що надає. Це стосується кожної деталі під час перевезення від персоналу до стану транспорту. А найстрашніше в тому, що жителі Старого Лисця не мають права вибирати перевізника тому що за них вибрала Івано-Франківська ОДА, хоча оплачують вони за «якісно» надані послуги.

Цікаво чи держслужбовці, які підписували дане розпорядження брали до уваги стан транспортних засобів ТОВ «АТП-12629» та кількість населення яке проживає в с. Ст. Лисець?

Думаю що ні. Оскільки транспортні засоби в жахливому стані. Інколи здається, що автобус в якому ти їдеш зараз розлититься під ногами, а газові вихлопи, які проникають в салон «задушать» всіх присутніх в ньому. Вікна у транспортних засобах даного перевізника наскільки брудні, що крізь них нічого не видно. В салоні немає жодної інформації хто надає дані послуги.

Персонал даного перевізника просто жахливий. Постійно затримуються не приїжджають вчасно з графіком. Якщо хтось з пасажирів звертається до них з претензією починають кричати і хамовито ставитись до всіх присутніх в салоні.
29.11.2016 року зранку даний перевізник надавав послуги не за графіком, тому люди які мали зранку потрапити в Івано-Франківськ були змушені чекати протягом години на даного перевізника і це відбувається постійно.

Кожного дня я- жителька села Старий Лисецьзобов’язана користуватися маршрутом даного перевізника Івано-Франківськ – Ст. Лисець о 18:00 годині. Даний маршрут просто каторга для людей, який знаходяться в ньому.

Транспортний засіб переповнений на останній зупинці на вул. Мазепи (біля Сільпо) двері в ньому уже не відкриваються, але водій виходить на вулицю і збирає спочатку гроші в людей, які стомлені після роботи хочуть добратися додому, а потім відкриває їм двері в автобусі і каже «залазьте».

Хочу звернути увагу керівництва даного перевізника на його проблеми. І повідомити що воно несе відповідальність за осіб, яким надає послуги :

«Шановне керівництво ТОВ «АТП-12629» прошу Вас збільшити графік маршрутів з 17:00 по 19:00, а саме щоб автобуси вирушали з Івано-Франківська в Старий Лисець в даний час кожних 15 хвилин.

Крім того приведіть свої транспортні засоби в належний стан все ж таки Ви не «худобу возите». І запрошую Вас прокататися з жителями села Старий Лисець о 18:00 в Вашому транспортному засобі АТ 1013 АА» (фото з вечірньої поїздки жителів с. Ст. Лисець додому з роботи).

Наголошую ще на тому, що написана скарга в Управління транспорту і зв’язку Івано-Франківської області та Державну інспекцію України з безпеки на наземному транспорті. Сподіваюся Вас перевірять щодо відповідності Вашого Товариства ліцензійних умов. І буде прийняте відповідне рішення, написав Ігор Волощук.